EN RU

Перший спиртзавод приватизовано за 55 млн грн группой Nemiroff

Фонд державного майна продав перший спиртовий завод державного підприємства «Укрспирт» компанії з групи Nemiroff за 55 млн грн.

За даними Фонду держмайна, переможцем стало ТОВ «ЛВН Лімітед», яке єдине подало заявку на участь в аукціоні.

Компанія-переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні, однак запропонувала ціну вищу за стартову на понад 5 млн грн для отримання переваги на випадок можливої конкуренції під час торгів.

Спиртзавод було виставлено на відкритий аукціон зі стартовою ціною 49 млн 565 тис. 714 грн, ТОВ «ЛВН Лімітед» запропонувало 55 млн 083 тис. 333 грн.

Власником «ЛВН Лімітед» є ліхтенштейнська компанія Nemiroff Intellectual Property Establishment.

З 1 січня 2020 року набув чинності закон щодо роздержавлення спиртової галузі згідно з яким з 1 липня скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей. Документ дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії, а також проводити повну лібералізацію експорту спирту з України.

У вересні Фонд держмайна розпочав масштабну приватизацію державних підприємств, що входять до ДП «Укрспирт». Приватизацію мали розпочати ще навесні, але через поширення коронавірусної хвороби COVID-19, її перенесли на осінь.

Источник: finclub.net

Обратный звонок
Бесплатное размещение и рекламу на сайте предложения о продаже бизнеса, привлечения инвестиций, компаний.
Заполните пожалуйста форму, после чего наш менеджер свяжется с Вами для уточнения деталей:

    Закрепить файл презентации предложения

    Закрепить фото 1

    Закрепить фото 2

    Закрепить фото 3

    Контакты для связи: + 38 093 720-11-23