EN RU

Іnnovation Market

Міжнародний форум Іnnovation Market – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу та інвестиційно – фінансових установ, спеціалістів у сфері захисту інтелектуальної власності.

Мета: створення в Україні нетворкінгу для винахідників, надання комунікаційних можливостей для просування інноваційних проектів.

Щорічне проведення Міжнародного форуму Іnnovation Market підтримано Кабінетом Міністрів України Розпорядженням № 864-р від 23.11. 2016 р

Організатор: ТОВ “Міжнародний виставковий центр”

Співорганізатори: Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України.

Складові Форуму:

Виставка: демонстрація українських та іноземних інноваційних проектів, винаходів, розробок та технологій.

Startup-Алея: унікальний майданчик для представлення кращих  інноваційних проектів.  Різних сфер бізнесу від робототехніки до кулінарії.

Конференція: широкий спектр тематик з розвитку інноваційної та інвестиційної діяльності в освіті, науці, енергетиці, екології, фінансовому та банківському секторі.

Тел.: +38 044 206-87-01, +38 044 206-87-17

e-mail: ifim@innovationmarket.com.ua

www.facebook.com/innovationmarket.com.ua

Обратный звонок