EN RU

Big Trade-Marketing Show-2021: Во все тяжкие

ПТ 05 лют 10:00-18:00

3500+ грн

Київ

Про подію

200 ТОП-маркетологів, керівників маркетингу і продажів, трейд-маркетингу, бренд-менеджменту, керівників програм лояльності рітейлерів і постачальників, мерчандайзингові агентства, IT рішення для збільшення продажів в ритейлі, постачальники обладнання та ін. П’ятий рік поспіль зберуться на одному майданчику TradeMasterGroup в 2-х форматах- онлайн та офлайн.

Мега-подія для трейд-маркетологів України. Цього разу тема конференції в 2021 г. — «У всі тяжкі», що несе в собі загальне настрій, з яким доводиться працювати трейд-маркетологам в цьому році. На заході ви отримаєте високу концентрацію практичних знань, адже кожен доповідач представить свій виступ не у вигляді презентації, а в форматі міні-тренінгу. Жодне питання не залишиться без відповіді, ми подбаємо про це. Приходьте не один, а з колегами — весь контент несе виключно практичну цінність, тому філософських міркувань ви точно не почуєте. А також, тільки у нас ви зможете побачити чи взяти участь у Всеукраїнських змаганнях мерчендазеров — 2-й Всеукраїнський MERCHANDISING BATTLE. Запрошуємо всіх на саме наймасштабніше і ексклюзивне подія року в сфері трейд-маркетингу! Буде цінно!
Серед постійних учасників: Кормотех, Бондюель, Мономах, IMMER Укрпластик, Сантаун-Україна, Kantar TNS, EVA, Корпорація Біосфера, Компанія Май Україна, Червоний маркет, Нові Продукти, Сушия, МОРЕ ПИВА, Медмаркет Аптека24, Арикол, Ашан Україна, Food Court Servicе, Карлсберг Україна, Баядера Холдинг, СТВ ГРУП, Ензим, Львівхолод, Алло, СП Юкойл, медики, Johnson & Johnson, ТД Молочна Слобода, Каміс-Приправи, БАДМ, ДМК Таврія, Нестле Україна і ін.

СПЕЦПРОЕКТИ В РАМКАХ ПОДІЇ:
• ВИСТАВКА ТОВАРІВ
• ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ MERCHANDISING BATTLE: Участь в Battle приймають тільки ті мерчандайзингові або рекламні агентства, які працюють з викладенням і просуванням товарів в сучасній роздрібній торгівлі.
• ОНЛАЙН-ПОЛКА ЄВРОПЕЙСЬКИХ НОВИНОК

Унікальна подія було відзначено представниками «Книги рекордів України», які зафіксували відразу кілька досягнень: найбільша конструкція з жерстяних банок, найбільша конструкція з коробок з чаєм, найбільша конструкція з харчових коробок. Окрему нагороду отримала компанія «Трейд Майстер Груп» в зв’язку з встановленням рекорду України, як організатор наймасштабнішого бізнес-заходи в сфері трейд-маркетингу.

Обратный звонок